114. obljetnica postojanja Knjižnice

ožu 26, 2021

Povodom obilježavanja 114. obljetnice postojanja naše knjižnice, u ponedjeljak, 29. ožujka 2021., pozivamo sve zainteresirane na besplatno učlanjenje u knjižnicu, a naše korisnike obavještavamo da mogu vratiti knjige bez zakasnina.

Veselimo se Vašem dolasku!

Raspisan 10. književni natječaj za kratku priču

MUZEJ ANĐELA VARAŽDIN uz desetu obljetnicu djelovanja 13. 5. 2011. – 13. 5. 2021. raspisuje 10. KNJIŽEVNI NATJEČAJ ZA KRATKU PRIČU  Uvjeti natječaja: tekst mora biti izvoran i neobjavljen tekst ne smije biti dulji od tri kartice (5400 znakova s razmacima) mogu...

Obavijest – Ogranci

Obavještavamo Vas da ogranci Račinovci i Rajevo Selo nastavljaju s redovnim radom, od ponedjeljka do petka od 11:00 do 15:00 sati.

Uskrsna čestitka

Sretan i blagoslovljen Uskrs uz obilje mira, sreće i ljubavi od srca Vam žele djelatnici Općinske narodne knjižnice Drenovci!