Anketni upitnik o potrebama korisnika i knjižničara za e-izvorima

lis 27, 2021

Hrvatski zavod za knjižničarstvo (Centar za razvoj knjižnica i knjižničarstva) pri Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu i Hrvatsko knjižničarsko društvo (Sekcija za narodne knjižnice) provode istraživanje o potrebama korisnika i knjižničara za e-izvorima u narodnim i školskim knjižnicama.
Upitnik za korisnike narodnih knjižnica nalazi se na poveznici https://forms.gle/b174itYZAE5xhoeQ8
Mrežni anketni upitnici namijenjeni su narodnim knjižnicama i provode se za narodne knjižničare i za korisnike narodnih knjižnica bez obzira koriste li u svome radu e-izvore ili ne. Istraživanje se provodi od srijede, 27. listopada do utorka, 9. studenog 2021. godine. Rezultati istraživanja predstavit će se na okruglom stolu „E-izvori: potrebe korisnika narodnih i školskih knjižnica“, Zagreb, 12. studenog 2021. godine.