Igraonica za djecu: Kit koji je uvijek želio još

srp 14, 2023

U ovotjednoj smo igraonici čitali priču o vrijednosti prijateljstva i pronalasku vlastite sreće, a u glavnoj je ulozi bio jedan kit. Kit Grga, u vječnoj je potrazi za potopljenim blagom. Koliko god dragocjenosti nagomilao, Grga se ne osjeća ispunjenim. Hoće li ipak zbog prijateljstva, a ne zbog stvari koje posjeduje, njegovo srce napokon zapjevati od sreće? Odgovor smo otkrili tijekom igraonice ukrašavajući svatko svoga „Grgu“. Igraonicu smo priveli kraju uz edukativnu slagalicu “Toywood“.

Vidimo se u srijedu!