Izrada božićnih ukrasa od starog papira

pro 13, 2016

09. prosinca održana je radionica izrade božićnih ukrasa od starog papira. Radionica je održana u suradnji Muzeja Cvelferije i Općinske narodne knjižnice Drenovci. Vrijedni osnovnoškolci su pozorno pratili predavanje ravnateljice Muzeja Martine Mišetić koja je govorila o pripremama za Božić i božićnim običajima. Zatim ih je knjižničarka Ivana podsjetila što se sve može napraviti od staroga papira i kako ga pravilno odlagati. Vrijedne ručice su, od starih novina, napravile zanimljiva božićna drvca.