Još samo 10 dana do okončanja natječaja

ožu 20, 2019

Čestitajući Vam Svjetski dan Pjesništva podsjećamo još jednom na natječaj koji zaključujemo 31. ožujka 2019.

DRUŠTVO HRVATSKIH KNJIŽEVNIKA
OPĆINSKA NARODNA KNJIŽNICA DRENOVCI

raspisuju

ZA NAJBOLJU ZBIRKU POEZIJE I NAJBOLJI RUKOPISNI PRVIJENAC
30. PJESNIČKIH SUSRETA «DRENOVCI 2019.»

Natječaj se raspisuje za dodjelu sljedećih nagrada:

Nagrada «Duhovno hrašće» za najbolju zbirku poezije, autora iz Slavonije, objavljene nakon 31. ožujka 2018.

Prijave trebaju sadržavati sljedeće: Četiri (4) primjerka kandidirane zbirke poezije.

Nagrada za najbolji poetski rukopis, (ukoričenje pjesničkog prvijenca) mladog autora iz Slavonije (do 35 godina starosti)
Prijave trebaju sadržavati sljedeće: Poetski rukopis u četiri primjerka i biografiju.

Natječaj je otvoren do 31. ožujka 2019.

Prijave slati na adresu: Općinska narodna knjižnica Drenovci, Braće Radić 2, 32257 Drenovci s naznakom «za natječaj – Pjesnički susreti»

Nagrade će biti dodijeljene 11. svibnja 2019. na 30. Pjesničkim susretima «Drenovci 2019. »

Natječaj za festival domoljubne poezije

Udruga Palijativni tim LiPa objavljuje natječaj za odabir domoljubnih pjesama za Festival domoljubne poezije 'Dok nam živo srce bije', Pakrac 2023. Rok za dostavu pjesama je 1. prosinca 2022. godine. Tekst natječaja (sa prijavom) dostupan je na:...