Još samo 10 dana do okončanja natječaja

ožu 20, 2019

Čestitajući Vam Svjetski dan Pjesništva podsjećamo još jednom na natječaj koji zaključujemo 31. ožujka 2019.

DRUŠTVO HRVATSKIH KNJIŽEVNIKA
OPĆINSKA NARODNA KNJIŽNICA DRENOVCI

raspisuju

ZA NAJBOLJU ZBIRKU POEZIJE I NAJBOLJI RUKOPISNI PRVIJENAC
30. PJESNIČKIH SUSRETA «DRENOVCI 2019.»

Natječaj se raspisuje za dodjelu sljedećih nagrada:

Nagrada «Duhovno hrašće» za najbolju zbirku poezije, autora iz Slavonije, objavljene nakon 31. ožujka 2018.

Prijave trebaju sadržavati sljedeće: Četiri (4) primjerka kandidirane zbirke poezije.

Nagrada za najbolji poetski rukopis, (ukoričenje pjesničkog prvijenca) mladog autora iz Slavonije (do 35 godina starosti)
Prijave trebaju sadržavati sljedeće: Poetski rukopis u četiri primjerka i biografiju.

Natječaj je otvoren do 31. ožujka 2019.

Prijave slati na adresu: Općinska narodna knjižnica Drenovci, Braće Radić 2, 32257 Drenovci s naznakom «za natječaj – Pjesnički susreti»

Nagrade će biti dodijeljene 11. svibnja 2019. na 30. Pjesničkim susretima «Drenovci 2019. »

Novo radno vrijeme ogranka Posavski Podgajci

Dragi korisnici, zbog iznimno velikog interesa i posjećenosti te povećanog opsega posla ogranak Posavski Podgajci radit će tri dana u tjednu i to: PONEDJELJAK, SRIJEDA I PETAK - od 13:00 do 15:00 sati Vidimo se!

Obavijest o početku igraonica  za djecu

Obavijest o početku igraonica za djecu

Dragi naši korisnici, od 21. rujna ponovno ćemo započeti s igraonicama za djecu od 3-6 godina i to prema sljedećem rasporedu: SREDIŠNJA KNJIŽNICA DRENOVCI – utorkom i četvrtkom od 11:30-13:30 sati OGRANAK RAJEVO SELO – srijedom i petkom od 11:00-12:30 sati S...

Novo radno vrijeme Središnje knjižnice Drenovci

Nakon ljetnog radnog vremena Središnja knjižnica se od 13. rujna vraća na uobičajeno radno vrijeme od PONEDJELJKA DO PETKA od 07:00 – 19:00 sati te SUBOTOM od 08:00 – 12:00 sati.