Ljeto u knjižnici – Likovna radionica

srp 24, 2023

I ovaj je četvrtak u knjižnici protekao veselo i kreativno. Naše ljetno društvo, posjetila je Ana Ivkić koja je naučila djecu kako jednostavnim tehnikama stvoriti umjetnička djela. Istaknula je kako svi trebamo slijediti svoje srce, potruditi se i razvijati ono što volimo. Ana je svestrana i kreativna, bavi se fotografijom i slikanjem, a što je nastalo u radionici, možete pogledati u fotogaleriji.

Svaki četvrtak nas posjete novi polaznici, ovaj puta iz Njemačke, Austrije, Zagreba, Starih Mikanovaca, stoga povedite svoje prijatelje i na sljedeću radionicu koja će se se, po rasporedu, održati u četvrtak od 17 sati. Veselimo se i povratku prijatelja koji su na moru. Vidimo se u knjižnici!