Ljeto u knjižnici – “Pronađi me”

srp 31, 2020

Još jedna zabavna radionica održana je u programu „Ljeto u knjižnici“. U četvrtak, 30. srpnja, u suradnji s Muzejom Cvelferije održana je radionica „Pronađi me“, a pronašli smo odgovore na zadane zagonetke. Nije bilo lako jer je svaka zagonetka bila popraćena ilustracijom koja je često odvraćala od odgovora, no zato smo se nasmijali dok smo dolazili do njega. Pomogla su razna pitanja i asocijacije, dok u konačnici nismo shvatili da je odgovor jednostavan. Zabava nije izostala, a ponešto novo se i naučilo.

Odgoda Pjesničkih susreta “Drenovci 2021.”

Poštovani, s obzirom na nepovoljnu epidemiološku situaciju uslijed koje brojni naši sudionici nisu u mogućnosti sudjelovati na manifestaciji, obavještavamo Vas da smo primorani odgoditi Pjesničke susrete „Drenovci 2021“. Molimo Vas za razumijevanje, a nadamo se da...

Radno vrijeme – Ogranci

Obavještavamo Vas da ogranci Račinovci i Rajevo Selo nastavljaju s redovnim radom, od ponedjeljka do petka od 11:00 do 15:00 sati.