Ljeto u knjižnici – Zabavni kviz znanja

srp 10, 2020

Program „Ljeto u knjižnici“ smo nastavili u četvrtak, 9. srpnja, zabavno – edukativnom radionicom organiziranom u suradnji s Muzejom Cvelferije. Zabavni kviz znanja je pomno pripremljen za djecu od 7 do 14 godina kako je predviđeno samim programom. Nažalost, radionici su se odazvale samo polaznice mlađeg uzrasta. Iz tog razloga smo se mi prilagodili njima te smo pitanja dodano pojašnjavali i „oslikavali“ kako bismo ih usmjerili prema točnim odgovorima. Pri tome smo se zabavili i oduševili načinom razmišljanja mališana. Predviđene nagrade su  zasluženo otišle u ruke naših polaznica radionice.

Odgoda Pjesničkih susreta “Drenovci 2021.”

Poštovani, s obzirom na nepovoljnu epidemiološku situaciju uslijed koje brojni naši sudionici nisu u mogućnosti sudjelovati na manifestaciji, obavještavamo Vas da smo primorani odgoditi Pjesničke susrete „Drenovci 2021“. Molimo Vas za razumijevanje, a nadamo se da...

Radno vrijeme – Ogranci

Obavještavamo Vas da ogranci Račinovci i Rajevo Selo nastavljaju s redovnim radom, od ponedjeljka do petka od 11:00 do 15:00 sati.