Natječaj za književnu nagradu “Zvane Črnja”

kol 28, 2018

Društvo hrvatskih književnika (DHK)

Istarski ogranak DHK

raspisuju

za književnu nagradu

“ZVANE ČRNJA”

Nagrada se dodjeljuje za najbolju hrvatsku knjigu eseja, a sastoji se od plakete i novčanog iznosa.

Nakladnici ili pojedinci mogu sudjelovati na natječaju knjigama objavljenima u vremenu od 1. rujna 2017. do 1. rujna 2018.

Tri (3) primjerka knjige treba poslati do 20. rujna 2018. na adresu:

Istarski ogranak DHK

Sv. Ivana 1, 52100 Pula

– za nagradu „Zvane Črnja“–

Svečana dodjela nagrade bit će u listopadu 2018. na 16. pulskim danima eseja.

Upravni odbor                                                                                                                                                         Upravni odbor

Društva hrvatskih književnika                                                                                                                          Istarskog ogranka DHK