Natječaj za književnu nagradu “Zvane Črnja”

kol 28, 2018

Društvo hrvatskih književnika (DHK)

Istarski ogranak DHK

raspisuju

za književnu nagradu

“ZVANE ČRNJA”

Nagrada se dodjeljuje za najbolju hrvatsku knjigu eseja, a sastoji se od plakete i novčanog iznosa.

Nakladnici ili pojedinci mogu sudjelovati na natječaju knjigama objavljenima u vremenu od 1. rujna 2017. do 1. rujna 2018.

Tri (3) primjerka knjige treba poslati do 20. rujna 2018. na adresu:

Istarski ogranak DHK

Sv. Ivana 1, 52100 Pula

– za nagradu „Zvane Črnja“–

Svečana dodjela nagrade bit će u listopadu 2018. na 16. pulskim danima eseja.

Upravni odbor                                                                                                                                                         Upravni odbor

Društva hrvatskih književnika                                                                                                                          Istarskog ogranka DHK

Novo radno vrijeme ogranka Posavski Podgajci

Dragi korisnici, zbog iznimno velikog interesa i posjećenosti te povećanog opsega posla ogranak Posavski Podgajci radit će tri dana u tjednu i to: PONEDJELJAK, SRIJEDA I PETAK - od 13:00 do 15:00 sati Vidimo se!

Obavijest o početku igraonica  za djecu

Obavijest o početku igraonica za djecu

Dragi naši korisnici, od 21. rujna ponovno ćemo započeti s igraonicama za djecu od 3-6 godina i to prema sljedećem rasporedu: SREDIŠNJA KNJIŽNICA DRENOVCI – utorkom i četvrtkom od 11:30-13:30 sati OGRANAK RAJEVO SELO – srijedom i petkom od 11:00-12:30 sati S...

Novo radno vrijeme Središnje knjižnice Drenovci

Nakon ljetnog radnog vremena Središnja knjižnica se od 13. rujna vraća na uobičajeno radno vrijeme od PONEDJELJKA DO PETKA od 07:00 – 19:00 sati te SUBOTOM od 08:00 – 12:00 sati.