Natječaj za Nagrade Dana hrvatske knjige

za Nagrade
Dana hrvatske knjige

JUDITA
za najbolju knjigu ili studiju o hrvatskoj književnoj baštini, posebno o humanističko-renesansnoj, u 2019. godini
DAVIDIAS
za najbolji prijevod djela iz hrvatske književne baštine na strane jezike ili najbolju knjigu odnosno studiju inozemnog kroatista o hrvatskoj književnoj baštini u 2019. godini
SLAVIĆ
za najbolji autorski knjigom objavljeni prvijenac u 2019. godini

U obzir će se uzeti knjige koje autori ili nakladnici
u 3 (tri) primjerka dostave do 17. veljače 2020.

na adresu:
Društvo hrvatskih književnika
– za Nagrade Dana hrvatske knjige –
Trg bana Jelačića 7/I

Raspisan 10. književni natječaj za kratku priču

MUZEJ ANĐELA VARAŽDIN uz desetu obljetnicu djelovanja 13. 5. 2011. – 13. 5. 2021. raspisuje 10. KNJIŽEVNI NATJEČAJ ZA KRATKU PRIČU  Uvjeti natječaja: tekst mora biti izvoran i neobjavljen tekst ne smije biti dulji od tri kartice (5400 znakova s razmacima) mogu...

Obavijest – Ogranci

Obavještavamo Vas da ogranci Račinovci i Rajevo Selo nastavljaju s redovnim radom, od ponedjeljka do petka od 11:00 do 15:00 sati.

Uskrsna čestitka

Sretan i blagoslovljen Uskrs uz obilje mira, sreće i ljubavi od srca Vam žele djelatnici Općinske narodne knjižnice Drenovci!