Natječaj za najbolju zbirku poezije i najbolji rukopisni prvijenac 28. Pjesničkih susreta “Drenovci 2017.”

ožu 27, 2017

Skrećemo pozornost svim zainteresiranima da je natječaj otvoren još samo 11 dana, odnosno do 07. travnja 2017.

DRUŠTVO HRVATSKIH KNJIŽEVNIKA

OPĆINSKA NARODNA KNJIŽNICA DRENOVCI

raspisuju

ZA NAJBOLJU ZBIRKU POEZIJE I NAJBOLJI RUKOPISNI PRVIJENAC

28. PJESNIČKIH SUSRETA «DRENOVCI 2017.»

Natječaj se raspisuje za dodjelu sljedećih nagrada:

1. Nagrada «Duhovno hrašće» za najbolju zbirku poezije, autora iz Slavonije, objavljene nakon 31. ožujka 2016.

Prijave trebaju sadržavati slijedeće: Četiri (4) primjerka kandidirane zbirke poezije.

1. Nagrada za najbolji poetski rukopis, (ukoričenje pjesničkog prvijenca) mladog autora iz Slavonije (do 35 godina starosti)

Prijave trebaju sadržavati sljedeće: Poetski rukopis u četiri primjerka i biografiju.

Natječaj je otvoren do 07. travnja 2017.

Prijave slati na adresu: Općinska narodna knjižnica Drenovci, Braće Radić 2, 32257 Drenovci s naznakom «za natječaj – Pjesnički susreti»

Nagrade će biti dodijeljene 06. svibnja 2017. na 28. Pjesničkim susretima «Drenovci 2017. »