Natječaj za najbolju zbirku poezije i najbolji rukopisni prvijenac 29. Pjesničkih susreta “Drenovci 2018.”

ožu 12, 2018

DRUŠTVO HRVATSKIH KNJIŽEVNIKA

OPĆINSKA NARODNA KNJIŽNICA DRENOVCI

raspisuju

N A T J E Č A J

ZA NAJBOLJU ZBIRKU POEZIJE I NAJBOLJI RUKOPISNI PRVIJENAC 29. PJESNIČKIH SUSRETA «DRENOVCI 2018.»

Natječaj se raspisuje za dodjelu sljedećih nagrada:

1. Nagrada «Duhovno hrašće» za najbolju zbirku poezije, autora iz Slavonije, objavljene nakon 31. ožujka 2017.

Prijave trebaju sadržavati slijedeće: Četiri (4) primjerka kandidirane zbirke poezije i podatke o prijavitelju.

1. Nagrada za najbolji poetski rukopis, (ukoričenje pjesničkog prvijenca) mladog autora iz Slavonije (do 35 godina)

Prijave trebaju sadržavati sljedeće: Poetski rukopis u četiri primjerka i biografiju.

Natječaj je otvoren do 13. travnja 2018.

Prijave slati na adresu: Općinska narodna knjižnica Drenovci, Braće Radić 2, 32257 Drenovci s naznakom «Natječaj – Pjesnički susreti 2018.»

Nagrade će biti dodijeljene 05. svibnja 2018. na 29. Pjesničkim susretima «Drenovci 2018. »