Natječaj za najbolju zbirku poezije i najbolji rukopisni prvijenac 29. Pjesničkih susreta “Drenovci 2018.”

ožu 12, 2018

DRUŠTVO HRVATSKIH KNJIŽEVNIKA

OPĆINSKA NARODNA KNJIŽNICA DRENOVCI

raspisuju

N A T J E Č A J

ZA NAJBOLJU ZBIRKU POEZIJE I NAJBOLJI RUKOPISNI PRVIJENAC 29. PJESNIČKIH SUSRETA «DRENOVCI 2018.»

Natječaj se raspisuje za dodjelu sljedećih nagrada:

1. Nagrada «Duhovno hrašće» za najbolju zbirku poezije, autora iz Slavonije, objavljene nakon 31. ožujka 2017.

Prijave trebaju sadržavati slijedeće: Četiri (4) primjerka kandidirane zbirke poezije i podatke o prijavitelju.

1. Nagrada za najbolji poetski rukopis, (ukoričenje pjesničkog prvijenca) mladog autora iz Slavonije (do 35 godina)

Prijave trebaju sadržavati sljedeće: Poetski rukopis u četiri primjerka i biografiju.

Natječaj je otvoren do 13. travnja 2018.

Prijave slati na adresu: Općinska narodna knjižnica Drenovci, Braće Radić 2, 32257 Drenovci s naznakom «Natječaj – Pjesnički susreti 2018.»

Nagrade će biti dodijeljene 05. svibnja 2018. na 29. Pjesničkim susretima «Drenovci 2018. »

Natječaj za festival domoljubne poezije

Udruga Palijativni tim LiPa objavljuje natječaj za odabir domoljubnih pjesama za Festival domoljubne poezije 'Dok nam živo srce bije', Pakrac 2023. Rok za dostavu pjesama je 1. prosinca 2022. godine. Tekst natječaja (sa prijavom) dostupan je na:...

Igraonica za djecu: Čizme