Natječaj za najbolju zbirku poezije i najbolji rukopisni prvijenac 29. Pjesničkih susreta “Drenovci 2018.”

ožu 12, 2018

DRUŠTVO HRVATSKIH KNJIŽEVNIKA

OPĆINSKA NARODNA KNJIŽNICA DRENOVCI

raspisuju

N A T J E Č A J

ZA NAJBOLJU ZBIRKU POEZIJE I NAJBOLJI RUKOPISNI PRVIJENAC 29. PJESNIČKIH SUSRETA «DRENOVCI 2018.»

Natječaj se raspisuje za dodjelu sljedećih nagrada:

1. Nagrada «Duhovno hrašće» za najbolju zbirku poezije, autora iz Slavonije, objavljene nakon 31. ožujka 2017.

Prijave trebaju sadržavati slijedeće: Četiri (4) primjerka kandidirane zbirke poezije i podatke o prijavitelju.

1. Nagrada za najbolji poetski rukopis, (ukoričenje pjesničkog prvijenca) mladog autora iz Slavonije (do 35 godina)

Prijave trebaju sadržavati sljedeće: Poetski rukopis u četiri primjerka i biografiju.

Natječaj je otvoren do 13. travnja 2018.

Prijave slati na adresu: Općinska narodna knjižnica Drenovci, Braće Radić 2, 32257 Drenovci s naznakom «Natječaj – Pjesnički susreti 2018.»

Nagrade će biti dodijeljene 05. svibnja 2018. na 29. Pjesničkim susretima «Drenovci 2018. »

Novo radno vrijeme ogranka Posavski Podgajci

Dragi korisnici, zbog iznimno velikog interesa i posjećenosti te povećanog opsega posla ogranak Posavski Podgajci radit će tri dana u tjednu i to: PONEDJELJAK, SRIJEDA I PETAK - od 13:00 do 15:00 sati Vidimo se!

Obavijest o početku igraonica  za djecu

Obavijest o početku igraonica za djecu

Dragi naši korisnici, od 21. rujna ponovno ćemo započeti s igraonicama za djecu od 3-6 godina i to prema sljedećem rasporedu: SREDIŠNJA KNJIŽNICA DRENOVCI – utorkom i četvrtkom od 11:30-13:30 sati OGRANAK RAJEVO SELO – srijedom i petkom od 11:00-12:30 sati S...

Novo radno vrijeme Središnje knjižnice Drenovci

Nakon ljetnog radnog vremena Središnja knjižnica se od 13. rujna vraća na uobičajeno radno vrijeme od PONEDJELJKA DO PETKA od 07:00 – 19:00 sati te SUBOTOM od 08:00 – 12:00 sati.