Natječaj za najbolju zbirku poezije i najbolji rukopisni prvijenac 32. Pjesničkih susreta «Drenovci 2021.»

ožu 10, 2021

DRUŠTVO HRVATSKIH KNJIŽEVNIKA

OPĆINSKA NARODNA KNJIŽNICA DRENOVCI

raspisuju

ZA NAJBOLJU ZBIRKU POEZIJE I NAJBOLJI RUKOPISNI PRVIJENAC

32. PJESNIČKIH SUSRETA «DRENOVCI 2021.»

Natječaj se raspisuje za dodjelu sljedećih nagrada:

1. Nagrada «Duhovno hrašće» za najbolju zbirku poezije, autora iz Slavonije, objavljene nakon 31. ožujka 2020.

Prijave trebaju sadržavati slijedeće: Četiri (4) primjerka kandidirane zbirke poezije.

1. Nagrada za najbolji poetski rukopis, (ukoričenje pjesničkog prvijenca) mladom autoru (do 35 godina starosti)

Prijave trebaju sadržavati sljedeće: Poetski rukopis u četiri primjerka i biografiju.

Natječaj je otvoren do 10. TRAVNJA 2021.

Prijave slati na adresu: Općinska narodna knjižnica Drenovci, Braće Radić 2, 32257 Drenovci s naznakom «za natječaj – Pjesnički susreti»

Nagrade će biti dodijeljene 08. svibnja (subota) 2021. na 32. Pjesničkim susretima «Drenovci 2021. »

Raspisan 10. književni natječaj za kratku priču

MUZEJ ANĐELA VARAŽDIN uz desetu obljetnicu djelovanja 13. 5. 2011. – 13. 5. 2021. raspisuje 10. KNJIŽEVNI NATJEČAJ ZA KRATKU PRIČU  Uvjeti natječaja: tekst mora biti izvoran i neobjavljen tekst ne smije biti dulji od tri kartice (5400 znakova s razmacima) mogu...

Obavijest – Ogranci

Obavještavamo Vas da ogranci Račinovci i Rajevo Selo nastavljaju s redovnim radom, od ponedjeljka do petka od 11:00 do 15:00 sati.

Uskrsna čestitka

Sretan i blagoslovljen Uskrs uz obilje mira, sreće i ljubavi od srca Vam žele djelatnici Općinske narodne knjižnice Drenovci!