Natječaj za stručno osposobljavanje za rad – dipl. knjižničar/ka

velj 3, 2017

Općinska narodna knjižnica Drenovci raspisuje

za Stručno osposobljavanje za rad – dipl. knjižničar/ka

s punim radnim vremenom

1 izvršitelj/ica

Uvjeti:
– završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij iz polja informacijskih i komunikacijskih znanosti s najmanje 60 ECTS bodova iz programa knjižničarskog usmjerenja, odnosno studij knjižničarskog usmjerenja kojim je stečena visoka stručna sprema sukladno propisima koji su bili na snazi prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (»Narodne novine«, broj 123/03, 105/04, 174/04 i 46/07).

Natječaj vrijedi od 03. 02. 2017. do 11. 02.2017. godine.

pismena zamolba: 32257 Drenovci, Braće Radić 2