Nemogućnost održavanja igraonica u Ogranku Posavski Podgajci

srp 12, 2021

Dragi korisnici,
na temelju nekolicine upita o održavanju IGRAONICA U OGRANKU POSAVSKI PODGAJCI obavještavamo Vas da nam trenutni nepovoljni prostorni uvjeti (visoko stepenište, odvojeni toalet) nažalost ne omogućavaju održavanje igraonica.
Dok ne iznađemo rješenje pozivamo Vas da svoje najmlađe dovedete na igraonice u Drenovcima i Rajevom Selu, koje se održavaju:
  • SREDIŠNJA KNJIŽNICA DRENOVCI – utorkom i četvrtkom od 16:00-18:00 sati
  • OGRANAK RAJEVO SELO – srijedom i petkom od 11:00-13:00 sati

te također:

• OGRANAK RAČINOVCI – utorkom i četvrtkom od 11:00-13:00 sati
Molimo za razumijevanje i nadamo se veselom druženju!

Novo radno vrijeme ogranka Posavski Podgajci

Dragi korisnici, zbog iznimno velikog interesa i posjećenosti te povećanog opsega posla ogranak Posavski Podgajci radit će tri dana u tjednu i to: PONEDJELJAK, SRIJEDA I PETAK - od 13:00 do 15:00 sati Vidimo se!

Obavijest o početku igraonica  za djecu

Obavijest o početku igraonica za djecu

Dragi naši korisnici, od 21. rujna ponovno ćemo započeti s igraonicama za djecu od 3-6 godina i to prema sljedećem rasporedu: SREDIŠNJA KNJIŽNICA DRENOVCI – utorkom i četvrtkom od 11:30-13:30 sati OGRANAK RAJEVO SELO – srijedom i petkom od 11:00-12:30 sati S...

Novo radno vrijeme Središnje knjižnice Drenovci

Nakon ljetnog radnog vremena Središnja knjižnica se od 13. rujna vraća na uobičajeno radno vrijeme od PONEDJELJKA DO PETKA od 07:00 – 19:00 sati te SUBOTOM od 08:00 – 12:00 sati.