Nova radionica u “Ljeto u knjižnici”

srp 22, 2020

Draga djeco,
pozivamo vas sutra, 23.7., na novu radionicu u programu “Ljeto u knjižnici” – radionicu “Pitaj što te zanima!” – predstavljanje zanimanja.
U goste nam dolazi Katarina Šestić i predstavit će zanimanja glumac i lutkar. Nakon upoznavanja, rješavanja početničke treme, uz glumačke i lutkarske vježbe te razgovor upoznat ćemo se s navedenim zanimanjima.

Vidimo se sutra u 17:00 sati!

Odgoda Pjesničkih susreta “Drenovci 2021.”

Poštovani, s obzirom na nepovoljnu epidemiološku situaciju uslijed koje brojni naši sudionici nisu u mogućnosti sudjelovati na manifestaciji, obavještavamo Vas da smo primorani odgoditi Pjesničke susrete „Drenovci 2021“. Molimo Vas za razumijevanje, a nadamo se da...

Radno vrijeme – Ogranci

Obavještavamo Vas da ogranci Račinovci i Rajevo Selo nastavljaju s redovnim radom, od ponedjeljka do petka od 11:00 do 15:00 sati.