Obavijest o početku igraonica za djecu

ruj 14, 2021

Dragi naši korisnici,
od 21. rujna ponovno ćemo započeti s igraonicama za djecu od 3-6 godina i to prema sljedećem rasporedu:
  • SREDIŠNJA KNJIŽNICA DRENOVCI – utorkom i četvrtkom od 11:30-13:30 sati
  • OGRANAK RAJEVO SELO – srijedom i petkom od 11:00-12:30 sati
S nestrpljenjem očekujemo nova druženja!

Novo radno vrijeme ogranka Posavski Podgajci

Dragi korisnici, zbog iznimno velikog interesa i posjećenosti te povećanog opsega posla ogranak Posavski Podgajci radit će tri dana u tjednu i to: PONEDJELJAK, SRIJEDA I PETAK - od 13:00 do 15:00 sati Vidimo se!

Novo radno vrijeme Središnje knjižnice Drenovci

Nakon ljetnog radnog vremena Središnja knjižnica se od 13. rujna vraća na uobičajeno radno vrijeme od PONEDJELJKA DO PETKA od 07:00 – 19:00 sati te SUBOTOM od 08:00 – 12:00 sati.

Pseće sunce – novi naslov iz nakladničke produkcije Knjižnice

NOVI NASLOV IZ BIBLIOTEKE POSEBNA IZDANJA Ponuda naših izdanja obogaćena je za još jedan novi naslov. Knjiga Pseće sunce, autora Marka Kovačevića, kada se pojavila po prvi puta 1995., bila je zasigurno jedna od prvih koje su govorile o stradanjima, uzništvu i...