Odgoda Pjesničkih susreta “Drenovci 2021.”

svi 3, 2021

Poštovani,

s obzirom na nepovoljnu epidemiološku situaciju uslijed koje brojni naši sudionici nisu u mogućnosti sudjelovati na manifestaciji, obavještavamo Vas da smo primorani odgoditi Pjesničke susrete „Drenovci 2021“.

Molimo Vas za razumijevanje, a nadamo se da ćemo se okupiti krajem svibnja ili početkom lipnja, ako situacija bude povoljnija.

Čuvajte se i ostanite zdravi!

Radno vrijeme – Ogranci

Obavještavamo Vas da ogranci Račinovci i Rajevo Selo nastavljaju s redovnim radom, od ponedjeljka do petka od 11:00 do 15:00 sati.

Natječaj za radno mjesto pomoćni knjižničar/ka

Sukladno članku 20., 21., 22., i 23. Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Općinske narodne knjižnice Drenovci ravnatelj Općinske narodne knjižnice raspisuje slijedeći J A V N I  N A T J E Č A J za prijem u radni odnos na određeno vrijeme (s mogućnošću...