Održane plesne radionice za djecu i odrasle

lip 15, 2023

Jučer, 14. lipnja, u Općinskoj narodnoj knjižnici Drenovci održane su plesne radionice u sklopu programa „Kutijica zabave i igre“. I ove godine ponovno nas je posjetio plesni instruktor Borna Pest, predsjednik Vinkovačkog Kreativnog Centra “Twist”.

Prva radionica započela je u 19:00 sati, a bila je namijenjena djeci od 7+ godina. Kao i prošle godine, djeca nisu mogla sakriti oduševljenje te su pratila plesnog instruktora i naučila ponešto o osnovama plesa. Prvo smo započeli sa zagrijavanjem, a nakon toga djeca su naučila i novu plesnu koreografiju.

Na plesnoj radionici za odrasle učila se bachata i discofox. Naučili smo nešto o latino i društvenim plesovima, kao i o ritmu u plesu te tehnici izvođenja koraka.

Bilo nam je zabavno i veselo, te je izražena želja za novim plesnim susretima i radionicama!