Pozivnica na predstavljanje knjige “Camino – od Osijeka do Santiago de Compostele”

velj 23, 2024

Pozivamo vas na predstavljanje knjige “Camino – od Osijeka do Santiago de Compostele” koje će se održati u četvrtak, 29. veljače 2024. s početkom u 19:00 sati u Općinskoj narodnoj knjižnici Drenovci.

Knjiga “Od Osijeka do Santiago de Compostele” donosi životnu i hodočasničku priču Ivice i Biljane, dvoje jednostavnih ljudi koji su se odlučili na sasvim neobičan pothvat. Propješačili su gotovo 3300 kilometara od svojega doma u Osijeku do Svetišta sv. Jakova. Na tome putu, prolazeći brojne pustolovine, upoznajući nove i srećući neke poznate ljude, pričaju priču o naporima i ljubavi koja je potrebna kako bismo ishodali svoj Put života.

Knjiga obiluje brojnim epizodama, anegdotama, prekrasnim fotografijama prirode i susreta, ali i vrlo korisnim savjetima za sve one koji će se upustiti u avanturu zvanu „Camino“. A za one koji će iz udobnosti svojega doma prolaziti Put s Ivicom i Biljanom, knjiga će ponuditi prekrasne i žive scene gradova, ljudi, svetišta i osobnih priča koje su nadasve inspirirajuće.

Radujemo se Vašem dolasku!