Predstavljanje zbirke pjesama “Nešto u nama” Anđelka Antića Blaževića

ruj 21, 2023

U petak, 22. rujna 2023. u 19,00 sati, u „Hrvatskom domu“ u Posavskim Podgajcima održat će se predstavljanje zbirke pjesama „Nešto u nama“ ANĐELKA ANTIĆA BLAŽEVIĆA.
Sudionici: Nikola Matijević, nastavnik hrvatskog jezika, vlč.dr.sc. Ivan Benaković
Glazbeni gosti: Policijska klapa sv. Mihovil iz Splita, Viktorija Kulišić Đenka i tamburaši, Sinđir – prva pjevačka konjica, ŽPS “RAJEVČANKE”, KUD “Josip Kozarac” Posavski Podgajci

Dobro nam došli!