Radionica u sklopu projekta „Digitalne knjižnice za lokalni razvoj“

lip 15, 2020

Institut za razvoj i inovativnost mladih je danas, 15. lipnja, u Općinskoj narodnoj knjižnici Drenovci održao, uz poštivanje svih epidemioloških mjera, edukacijsku radionicu za knjižničare u sklopu projekta „Digitalne knjižnice za lokalni razvoj“. Cilj radionice je bio upoznati knjižničare s opremom i aktivnostima projekta. No, što je najvažnije, razmijenjena su iskustva sa terena i povratne informacije krajnjih korisnika odnosno polaznika micro:bit  radionica. Također, knjižničari su dobili informacije o podršci i suradnji u nastavku projekta.  S ciljem daljnjeg razvoja digitalne pismenosti, knjižnica Drenovci će aktivno sudjelovati u daljnjem provođenju navedenog projekta.

Obavijest o početku igraonica za djecu

Dragi naši korisnici, od ponedjeljka, 1.3.2021. ponovno ćemo započeti s igraonicama za djecu od 3-6 godina i to prema sljedećem rasporedu: SREDIŠNJA KNJIŽNICA DRENOVCI - srijedom i petkom od 11:00-13:00 sati OGRANAK RAČINOVCI - ponedjeljkom i srijedom od 11:00-13:00...

Obavijest – Ogranci

Obavještavamo Vas da će u srijedu, 24.02.2021. Ogranci Račinovci i Rajevo Selo raditi od 11:00 - 13:00 sati.