Učenici 2. razreda u posjetu drenovačkoj knjižnici

ožu 14, 2017

Učenici 2. razreda O.Š. „Mara Švel Gamiršek“ iz Vrbanje su u srijedu 08. ožujka posjetili Općinsku narodnu knjižnicu Drenovci. Kroz jednosatno druženje i obilazak svih odjela drenovačke knjižnice učenici su upoznati o radu knjižnice ali i o svim vidovima suradnje koje ova ustanova ima, a posebice s najmlađim korisnicima.

Putem video prezentacijskog materijala kojega su učenici pomno pratili vizualno su mogli doživjeti što i na koji način djelatnici knjižnice kroz igraonice i brojne radionice kod najmlađih razvijaju nove vještine.